350 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
Roper Yayıncılık ve Dağıtımcılık

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak eğitim felsefemiz; eğitimim anlamı, eğitimin tanımı, eğitimin amacı, eğitimin yönetimi üzerinde yoğunlaşarak düşünen ve eğitim alanındaki bu eğitsel düşüncesini öğrencilerine eksiksiz aktaran bir eğitim felsefesine sahip olmaktır.

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak; öğrencilerimizde bireysel gelişiminin sürekliliğini esas alarak bu gelişimin sürekliliğini ilke edinen bir kurum olmaktır.

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin eğitim süreçlerinin her aşamasında eleştirilerini göz önüne alarak kendimizi revize eden ve öğrencilerimizin eğitim seviyelerinde daha ileriye gitmesi için çabalayan bir kurum olmaktır.

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini, sosyal yaşama katılara içinde bulundukları topluma toplum değerlerine saygı göstererek uymalarını ve içinde bulundukları toplumun bireylerin, kişilik hak ve özgürlüklerine saygı göstermelerini sağlayan bir kurum olmaktır.

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin sınavlara hazırlanırken gereksinim duydukları rehberlik hizmetlerini en kaliteli şekilde almalarını sağlayan bir kurum olmaktır.

BUCA Akademi Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin sınavlara hazırlandıkları süre boyunca disiplinli ve sistemli bir şekilde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak karınca misali çalışarak sinerji yaratmak ve öğrencilerimizi hedefledikleri alanlara yerleştiren bir kurum olmaktır.